“Урок дружби” з польської мови за участі учнів школи м.Кельце
Коментарі Вимкнено до “Урок дружби” з польської мови за участі учнів школи м.Кельце
25 лютого 2021 року, відповідно до підписаного меморандуму про співпрацю між нашим закладом та закладом м.Кельце, учні 6-9 класів, які є учасниками гуртка з польської мови (під керівництвом вчителя Валентина Надь), взяли участь у міжнародному “Уроці дружби” з польської мови за участі учнів школи м.Кельце на тему: “Можна її шукати, змінюватися заради неї і загинути… Має не одне ім’я і триває… – різні прояви любові у культурі”, який провела вчитель польської мови ліцею пані Тереса Якубовська.
В уроці також взяли участь директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, директор Департаменту освіти м. Кельце пан Кароль Гадовські, директор школи Олена Вітюк, директор школи м.Кельце пан Анджей Здеб.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/Pol1-1024x576.png)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/Pol2-1024x576.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/Pol3-1024x576.png)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/Pol4-1024x576.png)
“Ніщо не зупинить ідею свободи…”
Коментарі Вимкнено до “Ніщо не зупинить ідею свободи…”
В рамках Патріотичного фестивалю імені Героя України Максима Шимка, учні нашого закладу взяли участь у мистецькій акції “Ніщо не зупинить ідею свободи…” На основі прослуханої композиції “Злива” (А.Хливнюк, Джамала, Pianoбой) було створено відеоесе
Тренінг «Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик»
Коментарі Вимкнено до Тренінг «Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик»
5 лютого у закладі відбувся тренінг «Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик» в рамках проєкту «All-Ukrainian Institute on Inclusive Education 2020», який реалізується громадською організацією «Волонтерський Рух «Спільна допомога» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Це вже другий тренінг, проведений Олійник І.О. До роботи активно долучилися Антонішина Ю.М. та Нарольська К.В. консультанти Центру професійного розвитку педагогічних працівників.
Протягом 5 годин учасники ознайомлювалися із американською та європейською системами шкільної інклюзивної освіти та вивчали організацію ефективної системи інклюзивної освіти у класі. Говорили про забезпечення розуміння багатоманітності та запобігання булінгу.
Усі учасники успішно перевірили свої знання, пройшли тест та отримали сертифікати.