Волонтерська діяльність


За підтримки батьківської громади нашого ліцею, ініціативності лідерського  учнівського руху, в закладі була проведена акція “РАЗОМ-МИ СИЛА”. В межах акції було зібрано близько 5000 грн, які було долучено для придбання турнікетів.Сформовані гуманітарні пакунки, які учні наповнили продуктами швидкого приготування, солодощами, а також засобами особистої гігієни. Малюнки та обереги-це вже традиційно те, що доповнило наші пакунки. Тільки РАЗОМ ми дійдемо до ПЕРЕМОГИ!

Сьогодні наша свобода і незалежність – це все завдяки ВАМ. Дякуємо, наші ГЕРОЇ, за щоденні подвиги! Дякуємо, що читаємо і розмовляємо українською, дякуємо, що чуємо шкільні дзвінки і щодня сідаємо за парти!!! Ви  бороните державу на фронті, а ми, навчаємо і навчаємось, робимо і робитимемо все необхідне, щоб наближати нашу ПЕРЕМОГУ! Напередодні 1 жовтня, представники учнівського лідерського руху 12 ліцею , мали честь  особисто виразити слова вдячності і шани, нашим ТИТАНАМ ЗСУ !!! Діти передали гостинці, малюнки і обереги, які в рамках благодійної акції зібрали у закладі.

 

Громадська організація «VinnSolard» висловлює подяку учениці 4-В класу, Діані Шерстюк Сьогодні дуже хочеться розповісти про нашу наймолодшу волонтерку Діана Шерстюк, ця дівчинка спонукає своїми вчинками не сидіти на дивані, а ще більше допомагати нашим Захисникам. Вже вкотре Діанка збирає кошти, купує смаколики, білизну, робить обереги. Цього разу вона разом з подружками Настею та Машею, продаючи вироби власного виробництва, зібрали кошти в сумі 700 гривен та передали Громадська організація «VinnSolard” “ВіннСолард» на закупівлю матеріалів для маскувальних сіток. Ще разом з 4 – В класом, 12 ліцею намалювали малюнки, які розрадять наших Захисників. Разом ми повинні все робити, щоб ці діти мали щасливе дитинство. Разом до Перемоги, в єдності наша сила!