Участь у пілотному проекті


Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.10.2019 року №1333 заклад є учасником Всеукраїнського експерименту за темою «Розроблення та впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти».

Вчителі початкових класів Голошивець В.П. та Коцюруба О.М. працюють творчо та натхненно, щодня готують для своїх вихованців цікаві уроки та виховні заходи.

2019-2020 н.р.

Реалізація інтегрованого підходу в НУШ

ІІ етап – основний

3-А – Голошивець В.П.

3-В – Коцюруба О.М.

У 2018-2019 н.р. заклад продовжує участь в обласній

дослідно-експериментальній роботі

за темою “Реалізація інтегрованого підходу

в початковій освіті в контексті

Концепції Нової української школи”

Використання LEGO у початковій школі

Тренінг для вчителів початкової школи та обмін досвідом з використання LEGO у початковій школі відбувся у ВАНО.
Пілотники Вінниччини вчилися, спілкувалися, натхненно творили по-новому, через гру. Переймали практичний досвід, працюючи у творчих лабораторіях, раділи успіхам колег.
Дякуємо за привітне середовище, створене командою the LEGO Foundation . Відчуваємо натхнення до роботи, чекаємо наступних зустрічей.

Перші кроки в умовах формування  Концепції Нової української школи

Команда учнів 1-А та 1-В класів у 2017-2018 навчальному році живе новим життям.

Якщо вчитель став другом дитини, якщо ця дружба осяяна благородним захопленням, поривом до чогось світлого, розумного, у серці дитини завжди пануватиме радість…

Система навчання у цих класах змінилася. Найкращий спосіб навчання в групах, парах, центрах. Така діяльність захоплююча, динамічна, цікава та рухлива.