Всеукраїнський пілотний проект


У червні 2021 року відбувся обласний Форум «НУШ в дії: підсумки пілотування в початковій школі Вінниччини», на якому підведено підсумки етапів пілотування в 1-4 класах та розвиток Нової української школи впродовж 4 років,  підкреслено  найкращі практики впровадження нових підходів до навчання, наголошено на важливість партнерства під час впровадження реформ та інноваційні підходи до навчання в початковій школі.
Зустріч пройшла у теплій та родинній атмосфері. Учасників всеукраїнського експерименту за успішну апробацію навчально-методичного забезпечення нового Державного стандарту нагороджено Почесними Грамотами.
Вчителі базової ланки освіти прийняли естафету і тепер мають можливість впроваджувати реформу у 5-х класах НУШ.

2020-2021 н.р.

“Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової школи в умовах реалізації нового Державного стандарту”

ІІ етап – основний

4-А – Голошивець В.П.

4-В – Коцюруба О.М.

У 2020 – 2021 навчальному році вчителі пілотних класів Голошивець В.П. та Коцюруба О.М. продовжують пілотування нового Стандарту початкової освіти. Головною метою нової української школи є всебічний розвиток, виховання та соціалізація особистості, яка була б здатна до успішної взаємодії із соціальним та природним середовищем. Компетентнісне навчання стає одним із головних пріоритетів НУШ.

 У другому циклі початкової освіти в учнів відбувається  формування почуття відповідальності й самостійності. У процесі навчання використовуються методи, які вчать робити самостійний вибір, пов’язувати вивчене з практичним життям, враховуючи індивідуальність учня;  запроваджується предметне навчання.

Інструментом, що дозволяє навчатись через гру, досягати окреслених результатів навчання у початковій школі залишаться Lego.

Діти багато часу проводять за межами класу. Це і шкільне подвір’я, і парк, і проведення різноманітних екскурсій, які пов’язані з тематикою місяця.


2019-2020 н.р.

Реалізація інтегрованого підходу в НУШ

ІІ етап – основний

3-А – Голошивець В.П.

3-В – Коцюруба О.М.


У 2018-2019 н.р. заклад продовжує участь в обласній

дослідно-експериментальній роботі

за темою “Реалізація інтегрованого підходу

в початковій освіті в контексті

Концепції Нової української школи”


Використання LEGO у початковій школі

Тренінг для вчителів початкової школи та обмін досвідом з використання LEGO у початковій школі відбувся у ВАНО.
Пілотники Вінниччини вчилися, спілкувалися, натхненно творили по-новому, через гру. Переймали практичний досвід, працюючи у творчих лабораторіях, раділи успіхам колег.
Дякуємо за привітне середовище, створене командою the LEGO Foundation . Відчуваємо натхнення до роботи, чекаємо наступних зустрічей.


Перші кроки в умовах формування  Концепції Нової української школи

Команда учнів 1-А та 1-В класів у 2017-2018 навчальному році живе новим життям.

Якщо вчитель став другом дитини, якщо ця дружба осяяна благородним захопленням, поривом до чогось світлого, розумного, у серці дитини завжди пануватиме радість…

Система навчання у цих класах змінилася. Найкращий спосіб навчання в групах, парах, центрах. Така діяльність захоплююча, динамічна, цікава та рухлива.