16 днів проти насильства


3 25 листопада по 10 грудня 2021 року в  КЗ «ЗШ І-ІІІ ступенів №12 ВМР» було проведено акцію «16 днів проти насильства». Акція проводилась з метою популяризації правової освіти серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав жінок, чоловіків та дітей.

Командою шкільних омбудсменів було оформлено тематичний куточок: «16 днів проти насильства».

Було проведено :

Інформаційний урок до міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства по відношенню до жінок в 11 –А класі.

Виховну годину:  «Я маю право жити без насильства» у 8-В класі.

Пройшли заняття з елементами тренінгу:

 «Здоров’я-найбільша цінність у житті» у 2-Г,3-Д,3-Б,1-Б класах.

Заняття з елементами тренінгу: «Ми-за гендерну рівність» 7-Б,7-В,  «Торгівля людьми. Як не стати жертвою?» у 10-А класі.

Інформаційний урок до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Інтерактивна гра –тест «Які шляхи розповсюдження ВІЛ?» у 9-Б,8-В класах.

Заняття з елементами тренінгу: «ВІЛ-інфекція. Толерантне відношення»- 9-А клас;  «Обережно! Незнайомець!» 1-А клас; «Торгівля людьми» 6-Д, 5-І класах; «Торгівля людьми. Міф чи реальність» у 4-Д класі; « Мистецтво жити разом» 2-Д, 3-Г класах; «Ми за життя без насильства» у 5-Б класі.

Інформаційна хвилинка для учнів 1-4 класів До дня прав людини «Що нам розкаже Равлик @ LAW?».

Виховна година «Знай свої права й обов’язки» в 8-В класі

Гра « Коло безпеки. Інформуй про насильство»- педагоги закладу.

Проведені заходи спонукали учнів до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей (дітей)  з інвалідністю, хворих на ВІЛ.