Інформдайджест


Чемпіонат пізнавально-розвивальної гри «Нон-Стоп»

Цьогоріч команда ліцеїстів дійшла до фіналу. Серед 33 команд міста- в п’ятірці найкращих. Команда завзятих, ерудованих і креативних десятикласників, а саме Анастасія Єркіна, Михайло Півкозак, Владислав Павловський, Олександр Щур, Максим Корнійчук гідно виборювала місце в фіналі. Так тримати! Твердо і впевнено для ПЕРЕМОГИ!

https://www.vmr.gov.ua/u-vinnytsi-vidbuvsia-tradytsiinyi-chempionat-piznavalno-rozvyvaiuchoi-hry-non-stop-sered-shkilnykh-komand

Толерантність. Як виховувати в собі толерантне ставлення до інших

Відмінності підкреслюють нашу унікальність, оскільки всі ми відрізняємося. Об’єднує нас причетність до єдиного суспільства, тому толерантність є необхідною рисою, яка допомагає таким різним людям мирно співіснувати. Толерантність – риса цивілізованого суспільства. Тому що люди, які хочуть жити в гармонії та порядку, ніколи не ображатимуть, принижуватимуть чи будуть завдавати шкоди людині з протилежними поглядами. Толерантність дозволяє людям різного походження, віросповідання та переконань працювати та жити спільно, і це сприяє більшій ефективності в роботі та створює єдність команди. Там, де є дискримінація, не може бути спокою та мирного співіснування.   В рамках Декадника толерантності в ліцеї реалізували такі заходи : інтерактивна гра «Мандрівка в країну толерантності», хвилинки позитиву «Комплімент кожному», акція «Усмішка-промінчик доброти.», години спілкування: «Поспішаймо творити добро», «Озирнись на свій вчинок», мистецький флешмоб «На доброму серці тримається світ», бібліотечна виставка «Країна добра», урок з елементами тренінгу для учнів «Гнів і агресивність».

Продовжуємо разом прямувати у бік СВІТЛОГО, задля ПЕРЕМОГИ…

 Різноманіття єднає! День інтеркультурності в ліцеї.

Яскраво, цікаво, насичено і колоритно пройшов у ліцеї День інтеркультурності. В рамках Декадника толерантності, ліцеїсти знову підняли питання інтеркультурності. Розуміння того, що різноманітність та позитивна взаємодія між різними культурами є перевагою. 

До Дня боротьби проти цукрового діабету.

14 листопада в усьому світі відзначається День боротьби проти цукрового діабету. Із метою привернути увагу  до проблем діабету , ліцеїсти провели діа-флешмоб, під час якого дізналися хто знаходиться в зоні ризику захворюваності на цукровий діабет, яку роль в лікуванні відіграє правильне харчування, як швидко реагувати, а найголовніше, що інформативний курс  від ГО «ДІА-ДІТИ» показав життєві приклади, що цукровий діабет – НЕ ВИРОК.

«Перша психологічна допомога та управління стресом»

Протягом 3-4 жовтня ліцей прийняв участь у навчальному тренінгу для майбутніх тренерів на тему «Перша психологічна допомога та управління стресом» у рамках спільної з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) розробки програми оперативного реагування на психологічні виклики та створення підтримуючого середовища в закладі освіти. Наразі тема ментального здоров’я є актуальною. Отримані знання допоможуть правильно спрямувати власні ресурси на підтримку та допомогу іншим. Адже тільки разом ми наближаємо нашу ПЕРЕМОГУ

Крок за кроком

Сьогодні ще 9 навчальних закладів міста стали на крок ближчими до реалізації нашого проєкту.
Були раді завітати до 19, 26, 4, 1, 3, 20, 11, 12 ліцеїв та приватної гімназії «Артинов – Дельфін» і
передати їм комплекти інвентарю для занять з флаг-футболу.
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВІННИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 19»
Комунальний заклад “Вінницький ліцей #26”
Вінницький ліцей 4
Вінницький гуманітарний ліцей 1 імені М.І. Пирогова
Вінницький ліцей N20
Комунальний заклад “Вінницький ліцей № 11”
Комунальний заклад “Вінницький ліцей №12”
Приватний ліцей “Артинов»
Дякуємо за ініціативність, мотивацію та бажання співпрацювати на благо нашої молоді та спорту.
Робота продовжується.

Спорт формує культуру оптимізму, культуру бадьорості. А якщо поєднати його зі шкільними друзями, шкільним майданчиком та гарним настроєм, то це шлях до здорового майбутнього. Діємо для здоров’я разом з нашими ліцеїстами!