Національно-патріотичне виховання


День пам’яті жертв голодомору

Цьогоріч ми знову віддаємо шану жертвам сталінського геноциду.

Нинішні трагічні події та чергові злочини росіян демонструють, що жива пам’ять – надзвичайно важлива.

 Учні ліцею згадали  про мільйони людських життів, які втратила Україна.

 25 листопада о 16:00, разом зі всіма українцями запалили свічку пам’яті у вікні на знак скорботи за загиблими та віри в нашу Перемогу.

Пам’ятаємо, єднаємося, переможемо!

День гідності і свободи

Україна – це територія гідності й свободи.

Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя. Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від  агресора.

 Слава Україні! Героям слава!

Дивіться відео за покликанням

Задля ПЕРЕМОГИ , задля ЗСУ, задля України можливо зробите неймовірне! Здається, що нереально зібрати понад 100 кг пластикових кришечок!

Але команда наших ліцеїстів, за підтримки класних керівників і батьків, довели , що коли маєш мету, то неможливого не буває!

Так, так…  саме 143 кг кришечок підуть на підтримку нашим ТИТАНАМ-ЗСУ! Команда, командний дух і командна робота привели заклад у трійку лідерів!

В рамках МАРАФОНУ учні ліцею працювали над створенням однієї спільної картини-розмальовки. Захоплено, натхненно, креативно і відповідально…  Діти крок за кроком зафарбовували полотна, раділи кожному новому аркуші. Колективний результат, який отримали на фініші , ще раз довів, що завдяки командному духу, патріотичному настрою і бажанню ми дійдемо до ПЕРЕМОГИ!

“…Місто, де нас поєднали три мости.
Місто матері і батька, місто Вінниця.
Місто, де живемо я і ти…”
Щиро вітаємо усіх вінничан З ДНЕМ МІСТА!!!