Інтелект України


 З 1 вересня 2017 року першачки нашого закладу разом зі своєю вчителькою Пелипчук Анною Володимирівною розпочали роботу за новим науково-методичним проектом «Інтелект України», метою якого є впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей та учнівської молоді.

 

Навчання в цім проекті – непросте:

Інтерактивних форм і методів криниця.

В майбутнє наше вірим золоте,

Ми для країни – розуму скарбниця.

Інтерактивна гра «Суд мудрого Лева»

Вінницький  апеляційний адміністративний суд гостинно прийняв  учнів 1-І класу «Інтелект України» школи №12 у своїх стінах. Чим раніше ми почнемо формувати правову свідомість у підростаючого покоління, тим швидше матимемо міцну правову.

Діти переглянули мультфільм «Котик і Півник», у якому склалась непроста  життєва ситуація  і  вирішили допомогти героям вирішити питання. Шляхом жеребкування визначили свої ролі у судовому процесі. Склад суду, як годиться, переодягнувся у мантії, замість нагрудних знаків – символічні медалі із зображеннями левів, адже Лев- цар звірів, який і наділений владою вирішувати  суперечки. Також дітки отримали ролі адвокатів, свідків, які допомагали вирішити питання.

Сторони зайняли свої місця у залі і з допомогою своїх наставників почали формувати позиції для виступів перед судом. Далі все відбувалось як у справжньому судовому засіданні: судді по черзі викликали сторони, заслуховували їхні доповіді. Судовий процес неабияк вразив малюків  всі вони просто не могли стримати радісних емоцій, а вручення сертифікатів додало ще більше позитивних вражень.

«Щиро вдячні за запрошення на таке захопливе дійство, адже це дуже важливо, щоб діти вже розуміли, що таке суд, як і де можна захистити свої права. Я переконана, що враження у моїх учнів тільки найкращі і вони ще довго згадуватимуть цю гру, адже усе було як насправді» А.В. Пелипчук

Детальніше дивіться в відеосюжеті: “Зі школярів у судді”