Заходи


Вечір зустрічі з випускниками

Вже стало доброю традицією щороку проводити вечір зустрічі з випускниками. Ось і цього року 1 лютого у стінах рідної школи зібралися випускники, які закінчили школу 5, 10, 15, 20, 25, 30,35 і навіть 40 років тому.

Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже  двадцять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують вчителі,  незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди. У теплій атмосфері справді родинного свята зібрались у актовій залі колишні випускники та їх наставники. Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні. Протягом усього вечора панувала тепла і доброзичлива атмосфера свята.

  День Соборності

Усі українці в цілому світі відзначають День Соборності. 22 січня 1918 року Україна проголосила себе на майдані Св. Софії у Києві самостійною, вільною державою. А через рік, 22 січня 1919 року, на цьому ж майдані, було проголошено злуку всіх українських земель в одну спільну Соборну Українську державу. Західна Україна об’єдналася з Наддніпрянською для того, щоб міцнити й розбудовувати власну державу. Це свято показує, що усі ми – діти однієї України і бажаємо жити в згоді-злагоді.

До 100-річчя з дня проголошення Акту злуки в закладі було проведено захід «Синьо-жовта моя Україна…», під час якого діти згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «День Соборності України».

 

Свято Першого дзвоника

Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
1 вересня в школі пройшло свято Першого дзвоника! 
Директор школи Вітюк О.Г. привітала всіх з чудовим святом 1 Вересня – Днем  Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні.
На святі були присутні діти, батьки, вчителі, що зібралися в родинному колі прийняти до дружньої шкільної родини  200 учнів нашої школи, які вперше сядуть за парти, а також побажати гарного навчального року для  учнів 11-х класів, для яких цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.

День учнівського самоврядування

7 березня 2018 р. у закладі  відбувся день учнівського самоврядування. Захід було проведено з метою формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу. У проведенні Дня учнівського самоврядування взяли участь учні 10-11-х класів.  Старшокласники   мали можливість випробувати себе в ролі керівників закладу та вчителів-предметників і на один день зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

Ми висловлюємо  глибоку вдячність і шану учительській праці, і бажаємо всьому педагогічному колективу  міцного здоров’я та добробуту.

Виховний захід «Герої нашого часу»

20 лютого 2018 року в закладі було проведено виховний захід «Герої нашого часу» для учнів 6-их класів. Літературно-музична композиція присвячена героям Небесної сотні, бійцям АТО, які захищають кордони нашої держави, матерям, дружинам та дітям, що чекають захисників з поля бою, а також волонтерам, які допомагають воїнам ліками, провіантом, одягом та бойовим спорядженням.

Етнографічний музей

30 січня 2018 року учні 10-А класу відвідали етнографічний музей ВДПУ імені Михайла Коцюбинського, куди були запрошені  на засідання круглого столу з нагоди 100-річчя вшанування пам’яті героїв Крут, організованого викладачами та студентами історичного факультету

«Синьо-жовта моя Україна…»

22 січня 2018 року відбувся патріотичний захід для учнів 5-х класів «Синьо-жовта моя Україна…», присвячений 99 річниці з проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР.