Заходи


День учнівського самоврядування

7 березня 2018 р. у закладі  відбувся день учнівського самоврядування. Захід було проведено з метою формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу. У проведенні Дня учнівського самоврядування взяли участь учні 10-11-х класів.  Старшокласники   мали можливість випробувати себе в ролі керівників закладу та вчителів-предметників і на один день зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

Ми висловлюємо  глибоку вдячність і шану учительській праці, і бажаємо всьому педагогічному колективу  міцного здоров’я та добробуту.

Виховний захід «Герої нашого часу»

20 лютого 2018 року в закладі було проведено виховний захід «Герої нашого часу» для учнів 6-их класів. Літературно-музична композиція присвячена героям Небесної сотні, бійцям АТО, які захищають кордони нашої держави, матерям, дружинам та дітям, що чекають захисників з поля бою, а також волонтерам, які допомагають воїнам ліками, провіантом, одягом та бойовим спорядженням.

Етнографічний музей

30 січня 2018 року учні 10-А класу відвідали етнографічний музей ВДПУ імені Михайла Коцюбинського, куди були запрошені  на засідання круглого столу з нагоди 100-річчя вшанування пам’яті героїв Крут, організованого викладачами та студентами історичного факультету

«Синьо-жовта моя Україна…»

22 січня 2018 року відбувся патріотичний захід для учнів 5-х класів «Синьо-жовта моя Україна…», присвячений 99 річниці з проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР.