Заходи


Global Money Week

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей)  – щорічна глобальна ініціатива, вкотре відзначається в Україні. Цього року наш заклад долучився до його проведення з 18 по 25 березня 2019 року.

Гасло Global Money Week у 2019 році – «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!», тому що дітям і молоді потрібно здобувати знання і розвивати навички, необхідні для ухвалення впевнених і зважених фінансових рішень упродовж життя.

Мета Global Money Week є надихнути дітей і молодь дізнатися більше про гроші та заощадження, проте, як заробляти, управляти власними фінансами, вести бізнес тощо.

18 березня було проведено гру «Фінансовий супермаркет» для учнів 2-Г класу, під час якої діти дізналися про види фінансових установ, визначили, які фінансові установи обслуговують населення та з’ясували, у яких фінансових установах можна робити заощадження.

20 березня проведено пізнавальну гру «Кредитний експрес» для учнів 6-х класів, спрямовану  на фінансову освіту і фінансову грамотність учнів.

 

75 річниця звільнення Вінниці від німецько-фашистських загарбників

20 березня відзначали 75 річницю звільнення Вінниці від німецько-фашистських загарбників. У закладі було проведено ряд заходів, присвячених цьому пам’ятному дню.

Було організовано інформаційну виставку  «20 березня – визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників»

А пам’ять жива…

Для учнів 10-х класів було проведено урок-реквієм «А пам’ять жива…», присвячену 75-й річниці визволення Вінниці від німецько-фашистських загарбників.

Виховний захід «Крим –це Україна»

01 березня 2019 року в  КЗ «ЗШ I-III ступенів № 12 ВМР» було проведено виховний захід «Крим –це Україна» з нагоди 5 річниці анексії Криму ,кульмінацією якого став флешмоб учнів 7-А, 7-Г та 8-Г класів. Під час заходу учнівське врядування інформувало  присутніх про події лютого – березня 2014 року в Криму, про героїчний спротив агресії російських окупантів.

26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму відбулися багатотисячні мітинги. Понад 14 тисяч кримчан виступили за єдину державу, за свою Батьківщину – за Україну.

А в цей час, підступно, без оголошення, Російська Федерація вже розпочала вторгнення. Розпочалася російська агресія, яка мала вигляд нової форми війн – гібридна війна. «Зелені чоловічки», при підтримці місцевих колоборантів розпочали окупацію півострову.

Весь час, з початку окупації російські пропагандисти переконували весь світ, що все відбувалося мирно та за «повною підтримкою кримчан». Проте факти говорять про зворотне – Крим не прийняв окупантів, громадяни України встали на захист своєї землі. Хоча сили і були нерівні.

Анексія Російською Федерацією півострова Крим не припинила спротиву окупантам та колоборантам. Найбільш активно виступала молодь – учні та студенти, які народились та виросли в Україні.

Не зважаючи на репресії та тиск в анексованому Криму завжди були патріоти України які продовжували спротив російським окупантам.

Окупація Криму Російською Федерацію була кривавою. Не зважаючи на заяви російських пропагандистів «про мирний процес», події були жахливими – гинули люди, громадян України в Криму викрадали, кидали до в’язниць, знущалися над ними. І після анексії окупанти не припинили репресії, намагаючись придушити Рух Опору в окупованому Криму. Яркими прикладами стали численні справи проти патріотів.Але найболючищою темою залишається тема дітей, яким прийшлося покинути рідну землю.

Завершився виховний захід  віршем 15 річної дівчинки Савченко Альони із     м. Ялта

Моя країна помирає ,

У крові люті та вогні.

За що ГОСПОДЬ її карає?

Ще в синьо-жовтому вбранні.

Держава спокою, та миру,

Колись для нас вона була.

Та відібрали в неї силу.

Брудні тепер всі полотна…

Її як мотлох, руйнували,

Хотіли ласого шматка,

Все ж головне не відібрали,

Любов народу навіка!

Люди повстали, взяли зброю.

Та воювали до кінця,

Хотіли мовою німою,

В суспільстві пробудить бірця.

Бої тривають за свободу,

Вони тривають за буття.

Іще покажуть свою вроду.

Що Україна-це життя!

 

 

Вечір зустрічі з випускниками

Вже стало доброю традицією щороку проводити вечір зустрічі з випускниками. Ось і цього року 1 лютого у стінах рідної школи зібралися випускники, які закінчили школу 5, 10, 15, 20, 25, 30,35 і навіть 40 років тому.

Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже  двадцять років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують вчителі,  незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди. У теплій атмосфері справді родинного свята зібрались у актовій залі колишні випускники та їх наставники. Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні. Протягом усього вечора панувала тепла і доброзичлива атмосфера свята.

  День Соборності

Усі українці в цілому світі відзначають День Соборності. 22 січня 1918 року Україна проголосила себе на майдані Св. Софії у Києві самостійною, вільною державою. А через рік, 22 січня 1919 року, на цьому ж майдані, було проголошено злуку всіх українських земель в одну спільну Соборну Українську державу. Західна Україна об’єдналася з Наддніпрянською для того, щоб міцнити й розбудовувати власну державу. Це свято показує, що усі ми – діти однієї України і бажаємо жити в згоді-злагоді.

До 100-річчя з дня проголошення Акту злуки в закладі було проведено захід «Синьо-жовта моя Україна…», під час якого діти згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

У шкільній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «День Соборності України».

 

Свято Першого дзвоника

Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
1 вересня в школі пройшло свято Першого дзвоника! 
Директор школи Вітюк О.Г. привітала всіх з чудовим святом 1 Вересня – Днем  Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні.
На святі були присутні діти, батьки, вчителі, що зібралися в родинному колі прийняти до дружньої шкільної родини  200 учнів нашої школи, які вперше сядуть за парти, а також побажати гарного навчального року для  учнів 11-х класів, для яких цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.

День учнівського самоврядування

7 березня 2018 р. у закладі  відбувся день учнівського самоврядування. Захід було проведено з метою формування активної життєвої позиції старшокласників та реалізації їх лідерського потенціалу. У проведенні Дня учнівського самоврядування взяли участь учні 10-11-х класів.  Старшокласники   мали можливість випробувати себе в ролі керівників закладу та вчителів-предметників і на один день зрозуміти і відчути, як це – бути вчителем.

Ми висловлюємо  глибоку вдячність і шану учительській праці, і бажаємо всьому педагогічному колективу  міцного здоров’я та добробуту.

Виховний захід «Герої нашого часу»

20 лютого 2018 року в закладі було проведено виховний захід «Герої нашого часу» для учнів 6-их класів. Літературно-музична композиція присвячена героям Небесної сотні, бійцям АТО, які захищають кордони нашої держави, матерям, дружинам та дітям, що чекають захисників з поля бою, а також волонтерам, які допомагають воїнам ліками, провіантом, одягом та бойовим спорядженням.

Етнографічний музей

30 січня 2018 року учні 10-А класу відвідали етнографічний музей ВДПУ імені Михайла Коцюбинського, куди були запрошені  на засідання круглого столу з нагоди 100-річчя вшанування пам’яті героїв Крут, організованого викладачами та студентами історичного факультету

«Синьо-жовта моя Україна…»

22 січня 2018 року відбувся патріотичний захід для учнів 5-х класів «Синьо-жовта моя Україна…», присвячений 99 річниці з проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР.