Робота з обдарованими дітьми
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/Slajd1-e1522761001166.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2018/04/Robota-z-obdarovanymy-ditmy-e1522764561864.jpg)
Учні нашої школи систематично беруть участь у Всеукраїнських природничо-математичних конкурсах: «Колосок», «Левеня», «Кенгуру», «Бебрас», Міжнародному конкурсі з розв’язування логічних математичних задач тощо.
Учні нашої школи систематично беруть участь у Всеукраїнських природничо-математичних конкурсах: «Колосок», «Левеня», «Кенгуру», «Бебрас», Міжнародному конкурсі з розв’язування логічних математичних задач тощо.
ПОНЕДІЛОК 09.00 – 14.00
ВІВТОРОК 14.00 – 17.00
СЕРЕДА 09.00 – 14.00
ЧЕТВЕР 14.00 – 17.00
Скринька довіри
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №12"