Робота з обдарованими дітьми


 

Протягом 2017-2018 навчального року обдаровані школярі залучалися до участі в ІІ та ІІІ етапах учнівських олімпіад із навчальних предметів  та здобули 8 призових місць, з них 7 призових місць у  ІІ (міському) етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад:

  •  з географії – Красноголовий Дмитро (8-В), ІІІ місце, Шаргородський Денис (10-А), ІІІ місце, вч. Базалицька Т.Я.;
  • з хімії – Бригида Олексій, (10-А), ІІ місце, Михальська Дарина (8-А), ІІІ місце,  вч. Дреч Н.Ю.;
  •  з української мови та літератури – Безп’ятко Ольга (9-А), ІІІ місце, вч. Миколюк Н.І.;
  •  з математики – Походай Наталія (6-А),  ІІІ місце вч. Стрілецька В.Л.;
  • з трудового навчання – Волянський Ігор  (9-В), ІІІ місце, вч. Півень С.С.

1  призове місце на обласних учнівських олімпіадах:

  • з хімії – Бригида Олексій, 10-А клас, ІІІ місце, вч. Дреч Н.Ю.

Наші учні виявляють не тільки ґрунтовні знання з навчальних предметів, але й інтерес до різних сфер життя школи, міста, активно беруть участь у різноманітних Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах:

  • XVII Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (ІІ етап). Номінація “Література”  – учениця 10-Б класу Голованова Єлизавета, ІІ місце, вчитель Дахнівська О.Е.
  • XVII Всеукраїнський конкурс учнівської творчості (ІІ етап). Номінація “Історія України та державотворення” – учні 10-А касу Кожарко Ірина, Коновалюк Анастасія, Білик Дмитро, ІІІ місце, вчитель Маначинська Л.Б.
  • Міський конкурс поетів-початківців “Зелене гроно” – учениця 11-А класу Булана Євгенія, вчитель Миколюк Н.І. та учениця 7-Б класу Калашник Тетяна, вчитель Калашник Ю.П.
  • Конкурс декламаторського мистецтва в номінації «Польська поезія», присвяченого польській поетесі Марії Конопницькій:
  • учениця 5-А класу Пишна Катерина, І місце, учитель Бовровська Ю.В.,
  • учениця 7-Б класу Томчук Марія, ІІ місце, учитель Бовровська Ю.В.,
  • учениця 10-А класу Орлов Владислав, І місце, учитель Полякова-Зюльковська Л.І.
  • VI Всеукраїнський творчий конкурс “Малюнок, вірш, лист до мами”  – учениця 8-Б класу Сторощук Іванна, вчитель Миколюк Н.І. та учениця 4-А класу Потапенко Анастасія, вчитель Потапенко Н.І.
  • Конкурс есе “Культура і етика в нашому житті”(Вінницьке культурно-просвітницьке товариство ім. О.І. та М.К. Реріхів) – учениця 7-Б класу Калашник Тетяна, І місце, вчитель Калашник Ю.П.
  • ІІІ міський конкурс юних істориків “Шанувальники Кліо-2018” –  команда учнів закладу (учні 7-Б класу Гайдай Анастасія, Репула Тетяна та учні 6-А класу Король Дмитро та 6-В класу Обець Олександр ), вчителі Барбарова М.Й. та Петренко Т.В.
  • Всеукраїнський конкурс-есе “ Моя майбутня професія: планування, розвиток”, учениця 10-А класу Кожарко Ірина, вчитель Дахнівська О.Е.
  • І Риторичний турнір для старшокласників, номінація “Енергетика в дії” – учениця 9-А класу Захарчук Ольга, І місце, вчителі Поліщук Ю.В.
  • І Дебатний правовий турнір на базі Апеляційного суду Вінницької області – учні 11-А класу Бабенко Ростислав, Булана Євгенія, І місце, вчитель Поліщук Ю.В.
  • Краєзнавчий квест “Вінниця – столиця УНР” – учні 11-А класу Бабенко Ростислав, Булана Євгенія, Мельник Катерина, І місце, вчитель Поліщук Ю.В.

У вересні 2017 року такі учні закладу, як  Орлов Владислав, Жильніков Олександр, Бригида Олексій (10-А клас)    взяли участь у народних читаннях з президентом Польської республіки Андрієм Дудою.

У поточному навчальному році у місті проходив  «ХХХІ Міжнародний конкурс з розв’язування логічних математичних задач», в якому взяли участь 20 учнів з 2-9 класів. Фіналістом конкурсу став  учень 5-А класу Цегольник Віталій,  вч. Македонська Л.М.

Учні нашої школи систематично беруть участь у Всеукраїнських природничо-математичних конкурсах: «Колосок»,  «Левеня», «Кенгуру», «Бебрас»