“Урок дружби” з польської мови за участі учнів школи м.Кельце

26 Лютого, 2021 by  
Filed under Архів

Коментарі Вимкнено до “Урок дружби” з польської мови за участі учнів школи м.Кельце

25 лютого 2021 року,  відповідно до підписаного меморандуму про співпрацю між нашим закладом та закладом м.Кельце, учні 6-9 класів, які є учасниками гуртка з польської мови (під керівництвом вчителя Валентина Надь), взяли участь у міжнародному “Уроці дружби” з польської мови  за участі учнів школи м.Кельце на тему: “Можна її шукати, змінюватися заради неї і загинути… Має не одне ім’я і триває… – різні прояви любові у культурі”, який провела вчитель польської мови ліцею пані Тереса Якубовська.

В уроці також взяли участь  директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, директор Департаменту освіти  м. Кельце пан Кароль Гадовські,  директор школи Олена Вітюк, директор школи м.Кельце пан Анджей Здеб.

“Ніщо не зупинить ідею свободи…”

16 Лютого, 2021 by  
Filed under Архів

Коментарі Вимкнено до “Ніщо не зупинить ідею свободи…”

В рамках Патріотичного фестивалю імені Героя України Максима Шимка, учні нашого закладу взяли участь у мистецькій акції “Ніщо не зупинить ідею свободи…” На основі прослуханої композиції “Злива” (А.Хливнюк, Джамала, Pianoбой) було створено відеоесе

Тренінг «Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик»

9 Лютого, 2021 by  
Filed under Архів

Коментарі Вимкнено до Тренінг «Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик»

5 лютого у закладі відбувся тренінг «Інклюзивна реформа шкільної освіти в Україні: впровадження найкращих світових практик» в рамках проєкту «All-Ukrainian Institute on Inclusive Education 2020», який реалізується громадською організацією «Волонтерський Рух «Спільна допомога» за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Це вже другий тренінг, проведений Олійник І.О. До роботи активно долучилися Антонішина Ю.М. та Нарольська К.В. консультанти Центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Протягом 5 годин учасники ознайомлювалися із американською та європейською системами шкільної інклюзивної освіти та вивчали організацію ефективної системи інклюзивної освіти у класі. Говорили про забезпечення розуміння багатоманітності та запобігання булінгу.

Усі учасники успішно перевірили свої знання, пройшли тест та отримали сертифікати.