Тренінгові заняття з надання домедичної допомоги

30 Серпня, 2022 by  

У серпні працівники нашого закладу стали учасниками навчальних тренінгових занять з надання домедичної допомоги в умовах бойових дій. Заняття провели працівники, які проходили курси з домедичної допомоги —медична сестра Серединська Н.М., практичний психолог Вихованець А.В., вчителі біології Стельмах І.М., Войцицька А.В.

Інструктори розповіли про те, як розрізняти та оцінювати стани, у яких людина може потребувати домедичної допомоги, які маніпуляції зможуть врятувати життя в тих умовах, у яких перебувають люди.

Присутні ознайомилися із засадами огляду потерпілих; дізналися про способи перевірки свідомості; навчилися методам звільнення дихальних шляхів травмованої людини; набули знань щодо порядку дій для припинення кровотеч у потерпілого; одержали фахові поради щодо оптимальних способів накладання джгутів і тиснучих пов’язок; займалися транспортуванням постраждалих за допомогою спеціальних і наявних постійно засобів; дізналися про актуальні рекомендації щодо наповнення власної медичної аптечки; ознайомилися з низкою інших важливих аспектів надання домедичної допомоги постраждалим.

Вижити та допомогти вижити іншим – завдання кожного у надзвичайній ситуації. Ми не можемо змоделювати всіх критичних ситуацій, які можуть із нами трапитися. Але можемо отримати основні знання та відпрацювати практичні навички, які допоможуть не розгубитися і правильно діяти в екстремальній ситуації.