Старт «Педагогічної інтернатури»

19 Вересня, 2022 by  

 

       16 вересня 2022 року стартувала «Педагогічна інтернатура», до складу якої входять молоді вчителі закладу зі стажем до 3-х років.
       На початку організаційно-мотиваційної зустрічі «Перші сходинки молодого педагога» учасників привітала директор ліцею Олена Вітюк.
       Заступник директора з навчально-виховної роботи Світлана Романюк-Голінко представила 14 молодих учителів та їхніх наставників, повідомила про план роботи на 2022/2023 навчальний рік. Педагогиня наголосила на важливості створення з перших років діяльності власного бренду, складниками якого можуть стати сторінки в соціальних мережах, сайт або блог, канал «Ютуб», публічні виступи, статті, навіть екслібрис – знак у вигляді мініатюрного графічного зображення та тексту, що засвідчують належність створеного контенту певному вчителеві.
       Психолог закладу Анна Вихованець ознайомила з різновидами мотивації педагога, зокрема й молодого.
       Інтерни змогли переконатися в необхідності самомотивації, узявши участь у тренінгових вправах «Хвалько», «Дамоклів меч», «Змагання», «Нагорода», проведених учителем української мови та літератури, керівником педагогічної інтернатури Тетяною Поповою.
       Афірмації на синьо-золотих повітряних кульках додали позитивного настрою, віри й оптимізму в те, що все обовʼязково вийде! Тож вдалого старту, друзі!