Навчаємо по-сучасному: практичне заняття для педагогічних інтернів ліцею

1 Листопада, 2022 by  

Під час осінніх канікул проведено практичне заняття для педагогічних інтернів ліцею. Цього разу 13 молодих учителів опановували тему «Навчаємо по-сучасному» з метою поглибленого ознайомлення зі складниками сучасного уроку. 

На початку заходу учасники під керівництвом заступника директора ліцею Світлани Романюк-Голінко підбили підсумки фестивалю педагогічної майстерності, проаналізувавши проведені наставниками майстер-класи, навчальні заняття та уроки.

  Основною частиною практикуму стала групова робота над моделюванням сучасного уроку, яку організувала вчитель інформатики Наталія Бусигіна.  Через «Мозковий штурм» педагогиня залучила інтернів до створення ментальної карти за допомогою  сервісу MindMup.  

Учитель української мови та літератури Тетяна Попова запросила молодих педагогів до  «Мистецької вітальні». Аби поглибити знання про сучасний урок, запропонувала порівняти його з уроком у минулому через порівняння картин європейських художників ХІХ ст.

Рефлексувавши за допомогою вправи «Крізь окуляри», учасники заходу відзначили розбіжності в розумінні моделі сучасного уроку до та після практичного заняття, готовність оволодівати інноваційними технологіями, що є інструментами різних підходів до навчання, зокрема діяльнісного, компетентнісного, інтегрованого.