Фестиваль педагогічної майстерності

13 Жовтня, 2022 by  

Педагогічна інтернатура.

Фестиваль педагогічної майстерності

(досвідчені – молодим)

Будь-який молодий учитель, який нещодавно перетнув поріг школи, зіштовхується з безліччю проблем, пов’язаних із професійною самоідентифікацією, із сприйняттям старшими колегами та, насамперед, утвердженням у дитячому колективі. Різка переорієнтація ролей від вчорашнього студента до вчителя зобов’язує молодого педагога шукати безболісні, комфортні шляхи адаптації в шкільному середовищі.

Перші кроки до майстерності молодим учителям допомагають здійснювати їх наставники, які завжди готові дати слушні поради, швидко допомогти вирішити будь-які складні ситуації, знайти правильні рішення, підтримати, повірити у власні сили, передати досвід.

З метою надання методичної допомоги молодим вчителям, прискорення процесу адаптації молодих вчителів до входження в професію, сприяння професійному становленню молодих колег, формуванню потреби в безперервній освіті, стимулюванні самоосвітнюї роботи молодих вчителів, традиційно, у жовтні 2022 року, у закладі проходив фестиваль педагогічної майстерності (досвідчені-молодим).

Вчителі-наставники провели майстер-класи, воркшопи, заняття з елементами тренінгу з тем «Розвиток креативного мислення», «Нейробіка- зарядка для мозку», «Робота з ресурсом Toony Tools: створення коміксів, онлайн мультфільмів, колажів», «Компетентнісний підхід до розвитку критичного мислення», «Я крокую до майстерності», «Сінгапурська математика. Моделювання, як метод розв’язування задачі», відкриті уроки, ознайомили молодь зі своїми напрацюваннями, секретами сучасного уроку, інноваційними методами навчання тощо.