Climate Action Project 2021
15 Жовтня, 2021 by swetok
На другому тижні участі у проєкті учасники обговорили наслідки зміни клімату в Україні і нашому місті об’єднавшись у 4 групи : рослини, тварини, люди і погода. Підсумк своїх дискусій занесли в загальний постер.
Задання третього тижня- створити анкету по питаннях екологічних проблем у нашому місті і провести опитування серед дорослих. Діти отримали завдання на канікули.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/yzobrazhenye_viber_2021-10-27_01-09-34-548.jpg)