Інженерний тиждень – 2024
Нові винаходи, нові інженерні рішення, креативні втілення!
Учні нашого ліцею продемонстрували вражаючу активність та творчий підхід, взявши участь у Інженерному тижні, що дало можливість не лише поглибити свої знання, але й розвинути навички комунікації, співпраці та презентацій. Ліцеїсти із захопленням поринули у світ відкриттів: досліджували, експериментували, реалізували різноманітні завдання, втілювали в життя безліч інженерних проєктів, покликаних зацікавити наукою й дати поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.
День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)
Коментарі Вимкнено до День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)
6 лютого 2024 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day).З цієї нагоди для здобувачів освіти Вінницького ліцею №12 класними керівниками 1-11 класів були проведені цікаві та корисні освітні заходи на тему платіжної безпеки. Учні ознайомилися з матеріалами, розробленими експертами НБУ в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству, дізналися основні принципи безпечних платежів в Інтернеті, обговорили практичні поради щодо захисту особистої інформації та ознайомилися з типовими схемами шахрайства, які використовують в період воєнного стану.Вчителі інформатики залучили дітей до інтерактивних занять та ігор, під час яких учні отримали можливість ознайомитися із основними правилами Інтернет-безпеки та Інтернет-етики, із цікавими фактами щодо використання мережі, інструментами для відпочинку від цифрових пристроїв та упорядкування щоденного онлайнового досвіду.Варто пам’ятати, що до Інтернету мають доступ не лише доброчесні люди, тому для того, щоб уникнути неприємностей та вберегтись від інтернет-шахраїв нам потрібно знати правила безпечної поведінки в Інтернеті!
Діяльнісний підхід в початковій школі в реаліях сьогодення
Коментарі Вимкнено до Діяльнісний підхід в початковій школі в реаліях сьогодення
27 січня 2024 року вчителі початкової школи долучились до програми підвищення кваліфікації “Діяльнісний підхід в початковій школі в реаліях сьогодення”.
Цікаві активності, робота в групах, qr-коди, дослідження стратегій НУШ, прокладання маршруту за картою України, створення дизайну уроку за відеофрагментом, навіть, ШІ використали в роботі. Вчителі отримали незабутні емоції, освітні родзинки та методичний посібник від The LEGO Foundation.
Щиро дякуємо Тетяні Володимирівні Галич КЗВО “Вінницька академія безперервної освіти” за цікаве, креативне та змістовне навчання