“Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність”
Коментарі Вимкнено до “Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність”
В рамках проєкту “Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність” заступник директора Романюк-Голінко Світлана, учителі закладу Калашник Юлія, Штурма Світлана, Гончарук Надія відвідали захід «Медіаграмотність у дії: обмін досвідом» та отримали можливість професійного розвитку, живого спілкування, обміну досвідом, наповнились безліччю нових ідей та надихнулись до творчої роботи.
Дякуємо організаторам проєкту за чудовий практичний інтенсив.
Все буде Україна!
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-04_10-25-58-040-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-04_10-25-58-303-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-04_10-25-58-477-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/zobrazhennya_viber_2023-08-04_10-25-58-218-768x1024.jpg)