Програма “Демократична школа”.Навчання вчителів
Коментарі Вимкнено до Програма “Демократична школа”.Навчання вчителів
Літо у розпалі, а педагоги нашого ліцею підвищують свою професійну майстерність.
В рамках програми «Демократична школа» за підтримки Європейського Центру ім. Вергеланда заступник директора Світлана Романюк-Голінко та вчитель мистецтва Вікторія Присяжнюк взяли участь у творчій майстерці «Формування та оцінювання громадянської компетентності. Розробка вправ» у м.Львові. Тренерською командою проведено тренінги щодо роботи над створенням навчальних вправ, які б сприяли формуванню громадянських компетентностей учнів та учениць на всіх предметах для розміщення на тулбоксі Програми підтримки освітніх реформ в Україні «Демократична школа».
Все буде Україна!
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/359813335_6337877152956477_5394531534028371182_n-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/359796383_6337877372956455_6643033487456868559_n.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/359701832_6337877322956460_2924519900110053102_n-1024x803.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/360097922_6337877146289811_5433820564972176689_n-768x1024.jpg)