Навчання з тактичної медицини
Учителями комунального закладу Вінницький ліцей N12 успішно пройдено навчання з тактичної медицини. Сьогодні особливо важливо володіти такими знаннями та вміннями.Інструктор Денис доступно розповів про усі аспекти надання домедичної допомоги та залучив усіх слухачів до відпрацювання практичних навичок тактичної медицини.Дякуємо організаторам – КоЛеСо Вінниця ꥟ Навчально – тренувальний Центр тактичної медицини та особисто інструктору Денису за організацію таких необхідних для усіх нас курсів та занять.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/yzobrazhenye_viber_2023-04-01_18-35-05-547-1024x768.jpg)