Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі
11 Травня, 2020 by Наталія
ПАМ’ЯТЬ
І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.
Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.
В. Симоненко
У КЗ «ЗШ І-ІІІ ст. № 12 ВМР» під гаслом «1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» проведено заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню Перемоги над нацизмом в Європі.
Для учнів закладу були проведені онлайн- уроки пам’яті «Мужність і відвага крізь покоління», на яких висвітлили події Другої світової війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни .
Учні закладу долучились до акції «Тих днів не змовкне слава»,під час якої створювали відеоролики та презентації про участь українців у Другій світовій війні. Учні декламували вірші,створювали відеоісторії. У ці пам’ ятні дні учні та педагоги розповідали про важкі часи війни, незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про нелегке життя в тилу. Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, учні, педагоги, батьки вшанували загальношкільною хвилиною мовчання.
Учнівський та педагогічний колектив закладу долучився до пошукової акції – челенджу «Пам ‘ять нетлінна»,під час якої учні публікували в соціальних мережах світлини своїх прадідусів та прабабусь,які були учасниками Другої світової війни. Метою челенджу було виховувати у дітей почуття патріотизму; поважне відношення до історичної пам’яті свого народу; моральну культуру учнів, розвивати здатність відчувати, співпереживати, вміння слухати оточуючих.
Надзвичайно активно учні взяли участь у Всеукраїнській акції «Маки пам’яті» та у акції «Мирне небо».
Пам’ятаємо тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.
Україна не хоче руйнувати, а хоче Створювати і Будувати! Ні – війні! Нехай буде Мир! Любімо одне одного!
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/95714028_638632180061375_6346958642595495936_o-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/95953564_639513463306580_612306008189960192_o-1024x578.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/96280972_639513396639920_7008049857155825664_o-1024x649.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/96382456_638848270039766_375317108730363904_o-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/96419101_639467643311162_7969654904010571776_o-1-1024x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/96511432_639485146642745_4879931658347741184_o-1-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/96529068_639490466642213_2403615581770088448_o-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/96781779_639485193309407_4830649958052921344_o-1024x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/IMG-c91ac9dc6235f667feb204636589946a-V-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/05/yzobrazhenye_viber_2020-05-08_07-25-40-1024x1024.jpg)