З Україною в серці…
23 Січня, 2020 by Наталія
22 січня Україна святкує День Соборності. Саме цього дня 101 рік тому, в 1919 році, відбулася ключова для сучасної України подія на шляху до єдності і незалежності держави – проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР). Незважаючи на нетривалий союз, подія залишила вагомий слід в історії українського державотворення.
Зазвичай у всіх містах України створюють живий ланцюг єдності. Учні нашого закладу (8-А, 9-Г, 7-Б, 7-В та 7-Г класів) стали учасниками флешмобу “З Україною в серці…” і також створили ланцюг єдності, який стане однією з ланок Соборної та незалежної держави.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/82636137_572768166647777_8963839000087363584_o.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/82561793_572768279981099_4303187326533632000_o-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/82664010_572768236647770_5952958331638251520_o-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/82789530_573011326623461_54847157571682304_o-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/83327813_572768269981100_6062763886434582528_o-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/83753218_572768189981108_68432925107945472_o-1024x768.jpg)