Вибори президента закладу
13 Квітня, 2021 by Наталія
Протягом тижня, з 5 квітня по 9 квітня, в нашій школі відбулися онлайн- вибори президента. Всі кандидати в режимі онлайн представили себе та розповіли про свою передвиборчу програму.. По завершенню, учні зробили свій вибір. Президентом було обрано учня 8-А класу Максима Джуса.Вітаємо новообраного президента з перемогою та бажаємо йому впроваджувати сучасні погляди, які сприятимуть покращенню та розвитку шкільного життя.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/dzhus-576x1024.jpg)