Вшанування річниці пам’яті жертв голодомору 1932 – 1933 років.
5 Грудня, 2019 by Наталія
Протягом 22.11.- 29.11.2019 р. у закладі було проведено заходи до вшанування річниці пам’яті жертв голодомору 1932 – 1933 років.
Учнівський, батьківський та педагогічний колектив закладу 23 листопада о 16.00 долучився до проведення акції-челенджу «Засвіти свічку у своєму вікні. Не залишайся байдужим». У шкільній бібліотеці організовано виставки ілюстративного матеріалу, книжок, художньої літератури: «Пам’ять серця…», «Голодомор – геноцид української нації», «Трагічні уроки історії».
Учнівською радою було оформлено стенд пам’яті та тематичну виставку: «Трагедія українського народу: Голодомор 1932-1933 років».
28 листопада відбулось засідання Президентської Ради та колегії міністерств на тему: «Пам’ять, що рятує. Голоси правди.», під час якого було продемонстровано відеоматеріали та спогади очевидців Голодомору 1932-1933 років.
Для учнів 5-х класів проведено урок – реквієм до річниці голодомору «Голодомор – біль всієї України».
Учні 9-Б класу побували на зустрічі, організованій бібліотекою-філією N6 Вінницької ЦБС з викладачем ВДПУ ім. М. Коцюбинського, доктором історичних наук, професором Гальчаком С.Д. Школярі слухали про голодомор 1932-1933р.р. від людинии, яка багато років свого життя присвятила вивченню цієї трагічної сторінки життя українського народу.
Під час проведення тижня пам’яті на високому рівні було проведено виховні заходи , тематичні уроки та виховні бесіди спрямовані на вшанування жертв голодомору та підвищення духовних цінностей учнівського колективу.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/68736463_2564876360413575_4397567733919645696_n.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/73513554_2564876173746927_5291744306783059968_n.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/77072434_525775844680343_6138320826551762944_n_1.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/78509763_525775641347030_1262201037578567680_n.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191122_135958-1024x766.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191122_140034-1024x766.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/PSX_20191122_132515-1024x657.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/PSX_20191122_221917-1024x588.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/PSX_20191122_222017-1024x766.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/20191127_163602.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/20191127_163955.jpg)