Всеукраїнський тиждень протидії булінгу
22 Вересня, 2019 by Наталія
З 16 по 20 вересня 2019 року в закладі було проведено правопросвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування) та формування нетерпимості до цього явища.
Учні 11-х класів активно долучились до проведення акції «Стоп булінг!» та провели інформаційний кросинг «Скажемо булінгу Ні!», засідання круглого столу «Булінг у школі. Шляхи протистояння», створили інформаційний вісник та провели пізнавальний інтерактив для учнів 7-Б та 7-В класів з демонстрацією фото та відео матеріалів.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/20190918_113727-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/20190918_113734-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/20190918_114344-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/20190918_133157-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/20190918_133337-1-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/20190919_134001-1024x768.jpg)