Всеукраїнський день бібліотек
30 Вересня, 2020 by Наталія
Шановні бібліотекарі!
Вітаємо вас з Всеукраїнським днем бібліотек. Бажаємо вам міцного здоров’я, довголіття, сімейного затишку, родинного тепла, дружнього взаєморозуміння та підтримки. Ваша професія надзвичайно важлива для нашого суспільства і саме ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості та знань!
Бажаємо вам, шановні Людмило Миколаївно та Оксано Іванівно, а також усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів, непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/Den-bibliotekarya.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/IMG-7cb52e47efc0a58a24434416c61581cc-V-1024x768.jpg)