Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

11 Грудня, 2020 by  

Світовою громадськістю насильство визнано одним із ключових моментів, які ставлять людину в залежне становище, наносять величезну моральну шкоду суспільству і є перепоною на шляху подолання нерівності і дотримання людських прав. Без подолання цього соціально небезпечного явища неможливо створити умови для самореалізації людини, реалізації принципів рівних прав, свобод і можливостей кожного громадянина.

Одним із найважливіших напрямів профілактичної діяльності, спрямованої на протидію насильству в умовах навчального закладу, є просвітницька робота серед дітей та учнівської молоді.

З метою забезпечення прав дітей, захисту від будь-яких форм фізичного або психічного насильства, попередження випадків насильства в сім’ї, у закладі в період з 25.11 по 10.12.2020 р. була проведена Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Під час проведення акції були організовані такі заходи: Акція «Долоньки миру і добра» для учнів 1-х класів

Гра-вікторина «Здоровенькі були» для учнів 2-х класів

Виховний захід

 «Мій улюблений світ без насильства» для учнів 7-Б класу.

Урок-диспут щодо протидії торгівлі людьми «Ми не товар» з переглядом відеофільму «Станція призначення – Життя» для учнів 11-А класу.

Урок «Безпека в інтернеті .Кібергрумінг.Секстинг та насильство над дітьми» для учнів 9-х класів.

Онлайн-бесіда з учнями

7-8 –х класів «Попередження конфліктів у соціальних мережах».

Онлайн-заняття з елементами тренінгу : «Молодь проти насилля.» для учнів 9-11 класів.

Заняття з елементами тренінгу :«Запобігання насильству серед дітей. Правила безпечної поведінки.» з учнями 4-І класу.

Онлайн-заняття з елементами тренінгу «Станція призначення – життя.» з учнями 8-х класів.

Онлайн-зустріч з інспектором Лівобережного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області майором поліції Михайловською Інною Володимирівною та інспектором ювенальної превенції Доценком Богданом Івановичом. Проведення лекції на тему: «Попередження вчинення насильницьких проявів серед дітей», «Небезпечне користування соціальною мережею – інтернет»