Воркшоп для вчителів природничо-математичного циклу

24 Листопада, 2019 by  

20.11.2019 року о 15.00. на базі КЗ «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступеня №12 Вінницької міської ради» відбувся воркшоп для вчителів природничо-математичного циклу з теми: «Використання табличного процесора Exel на уроках природничо-математичного циклу».

Директор закладу Вітюк Олена Григорівна розпочала воркшоп вітальними словами та розповіла про школу, кафедру, досягнення учителів закладу,  пріоритетні  напрямки діяльності,  познайомила гостей з особливостями роботи навчального закладу та налаштувала на позитивні емоції.

Роботу семінару координував методист з навчальних дисциплін КУ «Міський методичний кабінет» Мельник Тарас Степанович, який підкреслив, що сучасний учитель повинен не лише навчати учнів, а й формувати у ньому основні компетентності, а табличний процесор Exсel – один з потужних помічників для роботи вчителя.

У теоретичній частині заступник директора з НВР Романюк С.В. запропонувала учасникам воркшопу рецепт «Еліксир ідеального вчителя»  від учителів кафедри  та коротко ознайомила присутніх з теоретичними засадами на тему: «Інтегроване навчання як чинник оптимізації природничо-математичних дисциплін». Керівник методичного об’єднання вчителів фізико-математичного циклу, вчитель математики Цегольник І.В. розповіла про табличний процесор MS Excel як потужний інструмент роботи вчителя.

Цікавість присутніх викликала практична складова заходу.

Вчителі інформатики підготували  та запропонували гостям цікавий матеріал, завдання,  методичні рекомендації для роботи учителя:

  • Розвиток життєвих компетентностей учнів на уроках природничо-математичного циклу засобами табличного процесора Excel. (вчитель інфоматики Бусигіна Н.О.)
  • Творча лабораторія вчителів природничо-математичного циклу з використанням табличного процесора Excel.  (вчитель інфоматики Кривов’яз Н.М.)

Учасники семінару брали активну участь у всіх формах роботи, запропонованих колегами. Вони отримали позитивні емоції та нові знання. Дякуємо за участь у роботі всім присутнім та організаторам семінару-практикуму!