Вітаємо стипендіатів!
22 Грудня, 2022 by Наталія
Сьогодні, напередодні Різдвяних та Новорічних свят, директор закладу Олена Вітюк привітала стипендіатів Вінницької міської ради, якими є талановиті та обдаровані учні ліцею. Наші стипендіати є переможцями міських та обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та предметних конкурсів. Дякуємо Вінницькій міській раді та міському голові Сергію Моргунову за підтримку обдарованої молоді у такий важкий час.
Дорогі учні! Нехай здійснюються усі Ваші мрії! Ми пишаємось Вами!
Все буде Україна!
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/1671737413431-1024x768.jpg)