Вітаємо переможців!
21 Грудня, 2022 by Наталія
Вітаємо учнів 2-Г класу та вчителя-наставника Антонишину Надію Анатоліївну з перемогою у конкурсі короткометражних соціальних роликів та зайняте ІІ місце. Бажаємо Вам творчого натхнення та нових перемог!
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/1671643011879-768x1024.jpg)
Вітаємо учнів 4-Б класу та вчителя-наставника Бамбуру Анастасію Олександрівна з перемогою у конкурсі “Я – козацького роду!”. Бажаємо Вам творчого натхнення та нових перемог!
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/1671643011869-684x1024.jpg)