Участь у проекті “Молодь дебатує”
9 Листопада, 2019 by Наталія
1 та 2 листопада учні нашої школи мали можливість побувати на міжрегіональному дебатному турнірі в рамках реалізації німецько-українського проекту “Молодь дебатує”, на базі КЗ “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 26 ВМР”, де вдосконалювали свої навички роботи у команді, ораторського мистецтва та критичного мислення. Учасники дебатної школи з Хмельницького, Тернополя та Вінниці провели дебати із тем “Чи слід обмежити кількість перельотів для однієї особи?” та “Чи слід залучати молодь до прийняття рішень у громаді?”.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-6fac482714046d1d4ea593881066f722-V-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-31a73c42b58e8696774249778f7993b4-V-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-51273ce133d80308c037a2cf71171423-V-1024x683.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-ac1e6865f9e461f994a55991967ecca8-V-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-c794fc50c7a9175cf9723190d797024b-V-1024x683.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG-ccb476aa0185e5f43907906257d4d5fa-V-768x1024.jpg)