Тиждень безпеки дорожнього руху

15 Травня, 2020 by  

З  12 по 17 травня 2020 року  в Україні стартував щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху.
Долучитися до нього можуть усі учасники дорожнього руху: « Як? запитаєте ви. Дуже просто. Достатньо лише бути відповідальними й неухильно дотримуватися ПДР.»

Це дуже важливо, адже проведення такого тижня має на меті насамперед привернути увагу до проблем аварійності на дорогах країни та зменшити кількість ДТП.

Для патрульних зниження рівня аварійності та створення безпечних і комфортних умов для всіх учасників дорожнього руху — є пріоритетним напрямком у роботі.

Саме тому  постійно, а особливо в Тиждень безпеки дорожнього руху, для всіх учасників освітнього процесу проводяться профілактичні та практичні заходи щодо дотримання вимог ПДР. Правила безпеки на дорозі регламентують те, як треба поводитися, щоб вберегти життя і здоров’я своє  і близьких та тих, хто поруч .

Профілактичний захід «Пішохід» продовжується і ми сподіваємося, що кожний громадянин усвідомлює : найцінніше, що він має – це його життя. Тому закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути обачливими, обережними та поважати один одного.

Дбаймо про безпеку на дорозі разом!