Третій обласний лісівничо-просвітницький фестиваль “Пізнай ліс!”
10 Вересня, 2019 by Наталія
Цієї неділі, 8 вересня, Фонтанна площа Вінниці у центральному міському парку імені М.Горького стала “лісовою”, адже там відбувся третій обласний лісівничо-просвітницький фестиваль “Пізнай ліс!”. Наші учні також долучилися до фестивалю. За участі учнівського лісництва «Дивосвіт» для відвідувачів було підготовлено майстер-класи, дитячий ярмарок, виставку дарів лісу.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG-a784850f601c0d8835b930a906420de7-V-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG-b98118a2ae31e2bbd102ed4d377fc5a6-V-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG-ec5e06e1367a3564e4c0ae89e480bdf6-V-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190908_141524-1024x444.jpg)