Тренінг «Нова українська школа: реалізація в дії»

27 Березня, 2019 by  

25 березня на базі закладу проведено тренінг «Нова українська школа: реалізація в дії» з професійним тренером Жанною Вихрестенко.

Реформа системи шкільної освіти в Україні – це не лише ухвалення нового закону і запровадження концепції. Передусім йдеться про психологічну готовність педагогів працювати і у новому нормативному полі, і у новому полі суспільних очікувань.

Вчителю надається більше свободи, але й очікується більше відповідальності та самостійності. З введенням нового навчального стандарту повинні змінитися зміст і результати навчання, методики викладання. Новий підхід передбачає партнерство і наставництво у відносинах між учителем і учнями, підтримку дітей, розвиток у них критичного, креативного мислення, самоповаги і впевненості в собі. Учителю надається більше свободи, відповідальності та самостійності. Він має стати лідером в освіті.

Саме як підвищити рівень якості освітнього простору і навчального процесу, як сприяти розвитку емоційного інтелекту та впроваджувати практику ненасильницького спілкування, як стати лідером в освіті йшла мова на зустрічі «Нова українська школа: реалізація в дії».

Тренінг спрямований на розвиток особистості і визначає готовність педагогів змінюватися, відмовлятися від стереотипів.

Ми творимо нову українську школу. Кожен учасник отримав сертифікат. Це НАШ вибір про НАШУ підготовку, перепідготовку, стажування, підвищення кваліфікації і якості життя.