Толерантне ставлення до ВІЛ- інфікованих
6 Грудня, 2019 by Наталія
Протягом тижня з 2-6.12.19 р. практичним психологом Сімоновою Л.А. були проведені тренінги для учнів 8-9-их класів “Формування толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих людей”. Метою даних занять було: надати інформаційну підтримку в питаннях здорового способу життя, об’єктивну інформацію про ВІЛ, СНІД, сформувати практичні навички поведінки в ситуаціях ризику, виробляти толерантне ставлення до ВІЛ- інфікованих.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/76726081_2403990986394655_5346014285174669312_n.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/78326049_2403990939727993_7307533064802926592_n.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/78415630_2403990943061326_3515212259674554368_n.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/12/78466065_2403990886394665_3017909202040389632_n.jpg)