Святкування Міжнародного жіночого дня
8 Березня, 2020 by Наталія
06.03.2020 р. в нашому закладі панував святковий весняний настрій. В переддень прекрасного жіночого дня 8 березня відбувся святковий концерт, де учні та учителі мали змогу привітати один одного та відчути весняну атмосферу та затишок . Цей день також став особливим для всіх присутніх тим, що в закладі була присутня директор польської школи – партнера №15 імені Тадеуша Костюшко м. Кельце Ельжбета Расала, яка теж привітала з прийдешнім святом всіх присутніх та поділилась враженнями від побаченого в стінах нашої школи.
Вітайте жінку: матір і кохану,
Живу, чарівну, грішну і святу.
Без неї світ таким убогим стане,
Цініть її терплячу доброту!
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-1a79a58b70e11681e4ec34c4417ab956-V-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-73a579c1412c6962e1c0c8a8a59fae2e-V-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-979a28c812d2b5ab3086b297621aae8b-V-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-28966d61ce6dec5ad97e927e6db48fd1-V-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG-b79c180f941125e668d88145bab1f27f-V-1024x768.jpg)