СтарТінейджер
29 Грудня, 2021 by Наталія
Під час 28-го великого фіналу танцювально-розважального конкурсу “СтарТінейджер” танцювальний колектив нашого закладу “Фантазія” відіграв чотири конкурси: відеокліп, візитівка, казкова імпровізація і домашнє завдання “фірмова страва”. В результаті змагань наш колектив посів друге місце. Дякуємо художньому керівнику, Онофрійчук Світлані Олександрівні, вихованцям та їх батькам.
Бажаємо перемагати і надалі!
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2021/12/IMG_20211229_144138.jpg)