Співпраця з представниками ювенальної превенції
12 Жовтня, 2020 by Наталія
8 жовтня 2020року відбулася зустріч учнів 7-х, 8-х класів із майором поліції, старшим інспектором сектору ювенальної превенції Лівобережного відділення поліції Вінницького відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Вінницькій області Михайловською Інною Володимирівною.
Інна Володимирівна провела з підлітками бесіди: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх», «Попередження жорстокості серед однолітків». Педколектив школи вважає, що порушення легше попередити, ніж долати його наслідки. Ми дякуємо представникам ювенальної превенції за співпрацю.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-08_12-47-31-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-08_12-47-34-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-08_12-47-38-1024x768.jpg)