«Щаслива мить дитинства»
5 Червня, 2019 by Наталія
29 червня, у перший день канікул та напередодні Дня захисту дітей, на шкільному подвір’ї у рамках участі учениці 8-Б класу Гайдай Анастасії у всеукраїнському проекті «Агенти змін: школа волонтерської та громадської участі» пройшло незабутнє свято «Щаслива мить дитинства». Під час свята присутні мали змогу взяти участь у благодійному ярмарку, у різноманітних майстер-класах, організованих «Творчою студією «Магік» та міською бібліотекою №6, насолоджуватись концертом за участі шкільних зірок – хореографічного колективу «Фантазія», вокального ансамблю молодших класів «Вітерець», учениць школи Гадомської Олени та Котлової Вероніки….
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_5071-1024x662.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_5074-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_5075-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_5081-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190530_112224-1-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190530_112244-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190530_112654-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190530_112743-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190530_113353_1-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190530_113423-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190530_115000-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/06/IMG_20190530_120931_1-1024x575.jpg)