Урок доброти
12 Жовтня, 2020 by Наталія
Наш заклад традиційно долучився до проведення Всеукраїнського уроку доброти про гуманне ставлення до тварин присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин. Уроки було проведено в офлайн режимі. Учні активно долучилися до обговорень, мали можливість поділитися своїм життєвим досвідом допомоги тваринкам. Гаслом «уроків доброти» є гуманність і милосердя до пухнастиків.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/20201002_123801-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/20201002_150919-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/MVIMG_20201002_140254-1-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/20201001_112301-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/PSX_20201005_162733-1024x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-05_19-00-09-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-05_19-00-10-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/yzobrazhenye_viber_2020-10-03_23-20-23-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/yzobrazhenye_viber_2020-10-03_23-23-08-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/shhaslyva-lapa-1024x768.jpg)