Презентація посібника «Доступна математика. Дочисловий період»

18 Січня, 2021 by  

5 січня 2021 року відбулася презентація посібника «Доступна математика. Дочисловий період», призначеного для дітей з ООП, які навчаються в 1-х інклюзивних класах. 

Директор закладу Вітюк О.Г. наголосила на важливості реалізації освітніх проєктів в умовах розбудови інклюзивної освіти в Україні. Адже, впровадження інклюзії у закладі – пріоритетний напрямок роботи для усього колективу.

Заступник директора Лепетун Л.В.  відмітила, що зміст підручника відповідає освітній програмі, охоплює змістові лінії Держстандарту з математики, дозволяє забезпечити інтеграцію освітнього процесу.

Даний посібник, як засіб навчання, можна використовувати на кожному уроці математики. Він містить матеріал, який учні мають засвоїти і на який вчитель повинен орієнтуватися при підготовці до уроку.

Посібник призначений для вчителя та асистента вчителя, для батьків та дітей. Для вчителя та асистента – допомога під час ведення уроку. Для батьків – допомагаючи навчатися своїй дитині. Учні ж можуть легко й доступно опанувати те, про що йдеться на уроці.