Перемога у ХІІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2022»
23 Грудня, 2022 by Наталія
Педагогічний колектив закладу представив свою інноваційну розробку на ХІІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2022». За результатами виставки, наш заклад нагороджено Золотою медаллю та Дипломом І ступеня у номінації «Сучасний заклад освіти – територія збереження та зміцнення здоров’я».
Вітаємо переможців!
Бажаємо творчих успіхів та нових досягнень!
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/1671819879063-1024x768.jpg)