Пам’ять героїв Небесної сотні
24 Лютого, 2020 by Наталія
Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.
Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України – від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.
Протягом 17-21 лютого у закладі відбулися заходи з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості та виховання учнів у національно – патріотичному дусі.
Було організовано інформаційний вісник “Небесна сотня в вирій полетіла» та тематичну експозицію присвячену пам’яті нашого земляка Максима Шимка.
20 лютого відбувся мітинг- реквієм та покладання квітів до меморіалу пам’яті Героя Небесної сотні, вінниччанина Максима Шимка. У класних колективах для учнів 1-11 класів проведено виховні години «Сучасні борці за єдність України».
Учні 8-х класів стали учасниками патріотичного виховного заходу «Герої не вмирають…Просто йдуть..» .
«Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати!», підсумували учні.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-4ead92ff368afa85ab4c3dbd867497f4-V-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-322bfa81c613f115701d75a7190ecebc-V-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-95379243f8a10fcdd709885898a6a92e-V-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-bffdc237d1452ef2e35a4846092efd56-V-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-c6a951cb9a31f2170af671ed8cf974a4-V-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG-c98daa4753327828ff9f525f0e857ef6-V-768x1024.jpg)