Пам’ять героїв Небесної сотні

24 Лютого, 2020 by  

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України – від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.

Протягом 17-21 лютого у закладі відбулися заходи з метою вшанування героїв Небесної Сотні, виховання поваги до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості та виховання учнів у національно – патріотичному дусі.

Було організовано інформаційний вісник “Небесна сотня в вирій полетіла» та тематичну експозицію присвячену пам’яті нашого земляка Максима Шимка.

20 лютого відбувся мітинг- реквієм та покладання квітів до меморіалу пам’яті Героя Небесної сотні, вінниччанина Максима Шимка. У класних колективах для учнів 1-11 класів проведено виховні години «Сучасні борці за єдність України».

Учні 8-х класів стали учасниками патріотичного виховного заходу «Герої не вмирають…Просто йдуть..» .

«Мільйони українців віддали свої життя за власну націю і державу. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам’ятати!», підсумували учні.