Онлайн-гра
19 Вересня, 2020 by Наталія
11 вересня учень нашого закладу Топчій Ілля взяв участь у онлайн – грі для лідерів учнівського врядування UCHange LIVE: Vinnytsa ,яка проводиться в рамках реалізації проекту Ради Європи «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» в партнерстві ГС «Київська громадська платформа неурядових організацій» та ГО «Форум розвитку громадянського суспільства». Під час гри Ілля дізнався про секрети життєдіяльності міста та презентував власну ідею проєкту благоустрою міста.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/20200919_185204-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/09/20200919_185230-768x1024.jpg)