Місячник «Увага! Діти на дорозі!»
22 Вересня, 2019 by Наталія
Щороку в закладі проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в школі проходять профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану.
Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах. До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму долучилися працівники нашої школи,учні, батьки – всі ті кому небайдуже збереження дитячого життя на дорозі.
Учні 5-7 класів долучилися до проведення виставки плакатів та малюнків «Наш друг – дорожній рух».
Учні 1-4 класів стали учасниками інтелект-гри з правил дорожнього руху «У пошуках скарбів» і разом з учителями та батьками підготували цікаві загадки,кросворди ,ребуси й малюнки пов’язані з правилами дорожнього руху.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/20190919_103359-768x1024.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/20190919_103835-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/20190920_113417-1024x768.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/20190921_153717-1024x768.jpg)