Міський захід – інтервізія для асистентів вчителя інклюзивних класів

14 Лютого, 2020 by  

13 лютого на базі закладу проведено міський захід – інтервізію для асистентів вчителя інклюзивних класів за темою «Командний підхід в організації діяльності закладу з інклюзивною формою навчання».

У програмі заходу розглянуто важливі та актуальні питання, що допомогли присутнім заглибитись у тему інклюзії та зрозуміти, як сформувати команду супроводу особливої дитини.

Методист ММК Антонішина Ю.М. наголосила на співпрацю вчителя та асистента, які працюють у інклюзивних класах. Дала слушні поради та рекомендації.

Директор ІРЦ №2 Очеретна А.Л. познайомила присутніх з інноваційними технологіями для діагностики та корекції поведінки дітей з особливими потребами.

Директор закладу Вітюк О.Г. розповіла про створене відповідне та безперешкодне освітнє середовище для дітей з особливими освітніми потребами.

Заступник директора Лепетун Л.В. зупинилася на складанні ІПР та роботі команди супроводу дітей з особливими потребами, які навчаються у закладі. Детально розповіла про роль асистента вчителя в роботі команди, зокрема, при створенні індивідуальної програми розвитку дитини.

Практичний психолог Сімонова Л.А. розповіла про роль батьків у навчанні дітей та співпраці у команді супроводу.

Цікаві та креативні майстер-класи провели вчителі початкової школи Нагребецька О.Е., Никончук Н.Д. разом з асистентами Поліщук Ю.В., Махлай Т.М., Спеціальною С.П..

Вчитель початкових класів Ярова Г.М.  поділилася досвідом використання здоров’язберігаючих технологій в корекційно відновлювальному процесі.

Вчитель початкових класів Грабовська Н.А. провела майстер-клас по виготовленню казкових героїв, використовуючи інноваційні та нестандартні підходи.