Методична декада кафедри природничих наук

20 Березня, 2019 by  

Нещодавно в нашому закладі була проведена методична декада кафедри природничих наук. Під час декади на стенді школи  був представлений фотоколаж  «Зникаючі види рослин і тварин Вінниччини» (відповідальні вчителі біології Войцицька А.В. та Стельмах І.М.),  фотоколаж: «Мода і географія» представила вчитель Базалицька Т.Я.

Декада розпочалася з виховного заходу у 8-Б класі на тему: «Не дай СНІДу шансу», який провела вчитель біології Войцицька А.В. Під час заходу діти познайомились зі шляхами передачі СНІДу, зі стадіями розвитку хвороби, отримали поради що допоможуть  звести можливість зараження до мінімуму, розглянули вправу – «Ситуації, в яких ми ризикуємо». Наприкінці заходу всі учні отримали «Пам’ятки безпеки». Захід був цікавим і корисним.

Вчитель Стельмах І.М. провів урок біології в 9-А класі на тему: «Теорія еволюції». На уроці були розглянуті різні погляди на теорію еволюції, основні положення сучасної теорії еволюції. Вчитель використовував ІКТ, учні виступали з додатковими матеріалами. Урок був насиченим, методично грамотним та цікавим.

Вчитель географії Глуховська Ю.С.  провела урок у 6-Г класі на тему: «Світовий океан та його частини». На уроці вчитель застосовував різноманітні методи та прийоми навчання, а саме «Сьогоднішній настрій», «Карусель», «Ажурна пилка». Учні вчились наносити на карту географічні об’єкти на контурну карту. Вчитель використовував ІКТ. Урок був цікавим для учнів, методично грамотним та мав практичну спрямованість.

В рамках декади вчитель біології Войцицька А.В. провела відкритий урок у 6-А класі на тему «Водорості». На уроці вчитель використовував різноманітні методи і прийоми, застосовував ІКТ, ставив перед учнями проблемні запитання. Учні працювали в групах, вивчаючи різні види водоростей, також вчитель провів рольову гру, де учні представляли рекламних агентів з різних галузей господарства. Урок був цікавим, змістовним та проведеним на достатньому методичному рівні.

На завершення декади вчитель географії Базалицька Т.Я. провела фестиваль для учнів школи. На фестивалі учні 10-х класів представляли різні моделі у номінаціях «Мода і природа», «Мода і тканина», «Мода і національний костюм», «Мода і пісня», «Мода і екологія». Найкращим моделям у номінаціях були присвоєнні титули: «Міс Чарівність», «Міс Елегантність», «Міс Екстравагантність» тощо.

Глядачі познайомились з історією розвитку одягу і побачили залежність одягу і моди від природного середовища існування людини. Захід був дуже цікавим, змістовним, пізнавальним. Завдяки йому учні змогли познайомитися з економікою та культурою країн світу.