Інформаційна акція «Мої права і обов’язки»
29 Вересня, 2019 by Наталія
Протягом тижня з 23.09 по 27.09.2019р. шкільні омбудсмени школи, якими є учениці 9-А класу – Русавська Вікторія та Власова Валерія – учениця 9-Б класу, разом зі шкільним психологом активно приймали участь в інформаційній акції «Мої права і обов’язки». Були проведені бесіди з правової тематики, виготовлення буклетів довідників про права дитини, нагадування про наявність «Скриньки довіри» у закладі та перегляд тематичних презентацій.
Просвітницькі заходи були проведені для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Основною метою акції є ознайомлення учнів з:
- їх безпосередніми правами та обов’язками у суспільному середовищі;
- основними правовими документами;
- зі спеціалізованими службами підтримки і допомоги, зокрема зі шкільною організацією правозахисників-омбудсменів.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/6.png)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/70735715_2259059337554488_571944117450309632_n.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/71350064_2259059464221142_4325137379670097920_n.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2019/09/71786114_2259059184221170_3425374106621575168_n.jpg)