І цікаво, і корисно…
3 Грудня, 2020 by Наталія
В нашу закладі пройшов веселий та цікавий інтегрований урок фізичної культури та математики під керівництвом вчителя фізичної культури Гладька Олександра Анатолійовича та вчителя початкових класів Затхей Анжели Олексіївни. Учні 3 – А класу активно приймали участь у естафетах та командних завданнях. Адже здоров’я це не тільки фізична активність , а й розумова праця.
Роби як ми, роби з нами, роби краще нас…
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/127169972_406905334017263_4738957686703240699_n.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/128553165_417600459649004_4379825194058571852_n.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/128562462_1089326071513086_157083512864948939_n.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/128562462_1294792940888646_850005560652869_n.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/12/128578293_177988920431184_4946660176818861656_n.jpg)