ХХІ-ий регіональний фестиваль польської культури у Вінниці «Єднаймося, радіймо, співаймо разом»
12 Жовтня, 2020 by Наталія
10 жовтня 2020 року наш заклад, в обличчі директора Олени Вітюк , мав честь бути запрошеним на ХХІ-ий РЕГІОНАЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПОЛЬСЬКОЇ КУЛЬТУРИ у ВІННИЦІ «ЄДНАЙМОСЯ, РАДІЙМО, СПІВАЙМО РАЗОМ» присвячений 25-й річниці Спілки поляків Вінниччини. Ми радіємо дружній співпраці і дякуємо за тандем, який протягом багатьох років приносить плідні результати нашої спільної роботи. У святковому концерті був представлений вокально-танцювальний номер «Kocham Cie Polsko!», під керівництвом вчителя музичного мистецтва Надії Гончарук. Навчальний заклад був нагороджений подякою за сприяння і підтримку реалізації польської культури. Бажаємо процвітання і подальшої тісної співпраці.
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-12_12-30-22-1024x729.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-12_12-43-47-1024x838.jpg)
![](https://12school.com.ua/wp-content/uploads/2020/10/zobrazhennya_viber_2020-10-12_12-43-58-1024x909.jpg)