Global Money Week

1 Квітня, 2019 by  

Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей)  – щорічна глобальна ініціатива, вкотре відзначається в Україні. Цього року наш заклад долучився до його проведення з 18 по 25 березня 2019 року.

Гасло Global Money Week у 2019 році – «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!», тому що дітям і молоді потрібно здобувати знання і розвивати навички, необхідні для ухвалення впевнених і зважених фінансових рішень упродовж життя.

Мета Global Money Week є надихнути дітей і молодь дізнатися більше про гроші та заощадження, проте, як заробляти, управляти власними фінансами, вести бізнес тощо.

18 березня було проведено гру «Фінансовий супермаркет» для учнів 2-Г класу, під час якої діти дізналися про види фінансових установ, визначили, які фінансові установи обслуговують населення та з’ясували, у яких фінансових установах можна робити заощадження.

20 березня проведено пізнавальну гру «Кредитний експрес» для учнів 6-х класів, спрямовану  на фінансову освіту і фінансову грамотність учнів.

Протягом тижня учні 7-9 класів працювали над створенням презентацій «Гроші. Для чого вони людям?…», «Країни світу та їхня національна валюта».